top of page

מה זה .O.D.T ?

המונח O.D.T הוא ראשי תיבות של Out Door Training  ובמילים אחרות: אימון מחוץ לדלת החדר / לדלת המשרד / למקום העבודה. בשטח פתוח, מחוץ לסביבת העבודה השיגרתית.

 

מטרת סדנאות ה-.O.D.T היא העשרה, העצמה, אימון, התנסות ולמידה של חברי הצוות במגוון יצירתי וחווייתי של פעילויות מעולם התעסוקה והעבודה תוך כדי גיבושם.  הפעילויות כוללות נושאים שונים כגון: אמון, מנהיגות, שיתוף פעולה, יצירתיות ועוד.


הפעילות מתרכזת בעבודת צוות. חברי הקבוצה המתבקשים לבצע תרגילים שונים בהרכבים משתנים על מנת להשלים את המשימות. במהלך הסדנא הקבוצה נדרשת לעבד את התרגילים השונים בהשוואה לחיי היום יום וההשפעה על הצוות.


את כל הסדנאות שלנו מלווה יועצת ארגונית ומנחת קבוצות מוסמכת והן מותאמות לצרכי כל קבוצה באופן אישי.


פעילויות ה-.O.D.T שלנו משלבות למידת ערכים והתמודדות (גם עם מצבים מורכבים יחסית) בצורה חווייתית, ובאווירה טובה, מעלות את המוטיבציה לשיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, תורמות לגיבוש הצוות, מפחיתות שחיקה בקרב העובדים ויוצרות אווירה מלוכדת. 


עם השנים הבנו שקבוצות רבות יכולות להיעזר בהן כאמצעי לגיבוש בלבד ללא צורך להעמיק ולפתח סוגיות, עבור קבוצות כאלה פיתחנו במיוחד מגוון של סדנאות מעולם התוכן של ה-.O.D.T עם טוויסט תחרותי, הומוריסטי ומאתגר ברמת קושי משתנה.


פעילויות ה-.O.D.T מתאימות לכל גיל ולכל קבוצה.

bottom of page